Tip

Dárkové certifikáty

500 Kč 1 000 Kč 1 500 Kč od 500 Kč
Varianta:

Překvapte své blízké dokonalým dárkem - dárkovým certifikátem ArtStudio Carlsbad! 

 

Dárkové certifikáty


Darujte kreativitu s našimi dárkovými certifikáty do výtvarného studia! Naše dárkové certifikáty jsou ideální pro jakoukoli příležitost a lze je použít na jakýkoli z našich workshopů a výtvarných kurzů.

Podrobnosti:

  • Flexibilní použití: V závislosti na zůstatku lze částku certifikátu použít na jeden workshop nebo ji rozložit na více workshopů.
  • Digitální doručení: Certifikát je k dispozici v elektronické podobě: Dárkový certifikát: Digitální kopie dárkového certifikátu bude zaslána na váš e-mail během několika hodin v den nákupu.
  • Fyzická kopie: Pokud dáváte přednost fyzické kopii, zašleme vám ji následující den, ale musíte nám dát vědět, že ji potřebujete.

Překvapte své blízké možností objevit své umělecké nadání a užít si kreativní zážitek v našem ateliéru. Zakupte dárkový certifikát ještě dnes a inspirujte kreativitu!

 

Jak použít dárkový certifikát:

  1. Koupit: Dárkový certifikát lze snadno zakoupit na našich webových stránkách.
  2. Věnujte dárkový certifikát svým blízkým - ideální pro každou příležitost!
  3. Rezervujte si workshop: Navštivte naši stránku s online rezervací workshopů. Vyberte si požadovaný workshop. Do poznámky k rezervaci zadejte jedinečný kód z dárkového certifikátu.
  4. Užijte si tvoření: Obdarovaný se nyní může připojit k vybranému workshopu a užít si nádherný tvůrčí zážitek.
    Důležité informace: V případě, že se vám podaří získat informace o workshopu, můžete si vybrat z následujících možností:

Platnost: Dílna se koná v termínu od 9:00 do 16:00 hod: Dárkový certifikát je platný 6 měsíců od data zakoupení.

Šťastné tvoření!