Novinka

Kreativní dětský výtvarný kurz (3 věkové skupiny od 3 do 16 let)

180 Kč 1 500 Kč od 180 Kč
Varianta:
Kategorie: Kurzy

Kreativní dětské výtvarné kurzy


Vítejte na našich kreativních dětských výtvarných kurzech! Nabízíme poutavé a inspirativní výtvarné kurzy přizpůsobené různým věkovým skupinám, díky nimž může každé dítě objevovat svou kreativitu v zábavném a podpůrném prostředí. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby rozvíjely umělecké dovednosti a posilovaly sebedůvěru prostřednictvím různých zajímavých projektů a technik.

 

Věkové skupiny:

  • Malí umělci (3-6 let)

Jemný úvod do umění se zaměřením na základní tvary, barvy a textury. Zábavné a hravé aktivity určené k rozvoji jemné motoriky a podnícení kreativity.

  • Mladí tvůrci (6-10 let)

Zkoumání řady výtvarných technik a materiálů, včetně kresby, malby a sochařství. Podpora sebevyjádření a rozvoj základních uměleckých dovedností.

  • Aspirující umělci (10-16 let)

Pokročilé projekty, které se hlouběji zabývají různými uměleckými formami a technikami. Ideální pro mladé umělce, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a rozvinout svůj jedinečný styl.
Rozvrh:

 

Každá skupina má jiný rozvrh, který odpovídá jejich specifickým potřebám a vývojovým fázím. Podrobné informace o časech lekcí najdete na našich webových stránkách nebo nás kontaktujte.

Ceny:
Všechny skupiny jsou nabízeny za stejnou cenu:

  • Jednotlivá třída: Cena: 1 hodina za 180 Kč
  • Balíček 10 lekcí: 1 hod: 10 hodinových lekcí za 1500 Kč (150 Kč za lekci)

Přidejte se k nám a nechte své dítě objevit radost z umění v tvůrčí a podpůrné atmosféře. Těšíme se na péči o jejich uměleckou cestu!